Axpert MKS 1K-24
Axpert MKS 1K-48
Axpert MKS 2K-24
Axpert MKS 3K-24
Axpert MKS 3K-48
Axpert MKS 4K
Axpert MKS 5K
Axpert EX 1.5KVA/3KVA Off-Grid Inverter (Автономный инвертор Axpert EX 1.5KVA/3KVA)
Axpert EX 1.5K-12
Axpert EX 1.5K-24
Axpert EX 3K-24
Axpert MEX 1.5K-12
Axpert MEX 1.5K-24
Axpert ЕХ 3K-24
Axpert MKS 2K-24 Plus
Axpert MKS 2K-48 Plus
Axpert MKS 3K-24 Plus
Axpert MKS 3K-48 Plus
Axpert Plus Duo 1.5K-12
Axpert Plus Duo 1.5K-48
Axpert Plus Duo 3K-24
Axpert Plus Duo 3K-48
Axpert MS 700
Axpert MS 1.2K
SCC-PWM-120W
SCC-PWM-240W
SCC-PWM-360W
SCC-PWM-600W
SCC-PWM-720W
SCC-PWM-1200W
SCC-MPPT 300W
SCC-MPPT 600W
SCC-PWM-850W
SCC-MPPT 3KW
EnerSolar 1.5KW
EnerSolar 2KW
EnerSolar 3KW
EnerSolar 5KW
InfiniSolar 2KW
InfiniSolar 3KW
Сетевой инвертор Infini Solar 10kW с функциями сохранения энергии и бесперебойного электроснабжения.
Сетевой инвертор Infini Solar 10kW предназначен для использования в загородных домах для выработки, сохранения и продажи в сеть электрической энергии от солнечных батарей, а также в качестве резервного источника электропитания в случае пропадания внешней сети. Идеально подходит для сокращения затрат на электрическую энергию в загородных домах с наличием внешней сети и при этом обеспечит резервное электроснабжение важных потребителей во время аварий внешнего электроснабжения. Кроме этого в данном инверторе присутствует возможность включить функцию продажи энергии во внешнюю сеть, если это согласованно с местной энергоснабжающей организацией. Если это невозможно, то солнечная энергия может сохраняться в аккумуляторных батареях и использоваться позднее. При введении «зеленого» тарифа на продажу солнечной энергии, инвертор позволит значительно экономить на счетах за электричество, продавая днем энергию по дневному тарифу.
Основные преимущества:
Может дополнительно комплектоваться:
Високоефективний інвертор, в який вбудовані зарядні пристрої від мережі і від фотоелектричних модулів з технологією MPPT (Maximum power point tracking – відстеження точки максимальної потужності).
Основною перевагою даної моделі є можливість використання так званого “мережевого” сховища. Під мережевим сховищем мається на увазі можливість передачі виробленої автономної енергосистемою (сонячної, вітрової, гідро- станцією) електроенергії в державну мережу електропостачання. При цьому користувач подібної гібридної системи отримує можливість продавати надлишкове електрику, вироблену альтернативними джерелами, в державну мережу за зеленим тарифом.
Даний вид “акумулювання” дозволяє усунути недоліки, характерні для накопичення енергії в АКБ:
– Немає необхідності дотримання температурного режиму батарей;
– Немає необхідності дотримання складних технологій заряду для продовження терміну служби і повного заряду АКБ;
– Відпадає необхідність періодичної заміни АКБ, відпрацьованих характерне, для цього типу акумуляторів, кількості циклів заряду-розряду, що призводить до періодичних значних фінансових витрат.
Іншою перевагою даної системи є те, що продаж виробленої електроенергії в мережу проводиться за т.зв.“Зеленому” тарифу, який істотно вище, ніж тариф, за яким здійснюється купівля електроенергії з мережі, в період власного споживання. Таким чином автономна енергосистема ставати додатковим джерелом доходу.
Переваги:
– Технологія MPPT дозволяє використовувати сонячні модулі максимально ефективно.
– Дозволяє надлишок енергії продавати в держ. мережу за вигідним зеленим тарифом.
– Чиста синусоїда вихідної напруги.
– Висока електрична ефективність.
– Можливість заряду АКБ від кількох альтернативних (сонячні модулі, вітрогенератор, мікро-гідро- електростанція) або традиційних (мережа, бензо / дизель / газо- генератор) джерел.
– Низьке споживання енергії (2 Вт) і висока ефективність (ккд) – вище 95% при мережевому сховищі і 93% при накопиченні в АКБ.
Можливість підключення будь-якого побутового обладнання відповідної загальної потужності.
З боку виходу 220В всі моделі надають стабільні характеристики електроенергії.
Моделі мають можливість підключення виносного пристрою, а також комунікації по каналах RS-232 / USB або через слот SNMP, Modbus, або AS-400. Поставляється з комплектом програмного забезпечення.
Характеристики:
Номінальна потужність навантаження: 10 кВт
Напруга зовнішнього джерела (АКБ): 48 В
Зарядний пристрій: MPPT
Максимальний струм заряду АКБ: 200А
Частота вихідної напруга при роботі від АКБ: 50/60 Гц
ККД: 91%
Індикація: ЖК; виносна панель
Форма вихідної напруги: чиста синусоїда
Вихідна напруга змінного струму: 230/400 VAC
Розміри інвертора (В x Ш x Г): 622 x 500 x 167.2
Маса інвертора: 45 кг
Макс. потужність фотомодулів 14850 Вт
При використанні звичайного зарядного пристрою потужність сонячного модуля, в автономних системах, може використовуватися не повністю.
Приймемо потужність умовного сонячного модуля рівний 100Вт. Дана потужність вказана виробником з урахуванням максимального напруження фотомодуля (напруга розімкнутого ланцюга, бл. 18В) і максимального струму (струм короткого замикання; для даної моделі 100/18 = 5,55А). Однак, якщо в автономній системі електропостачання за вечірній пік споживання і за ніч акумуляторна батарея повністю розрядилася, то до ранку вона має напругу 10,5В. Максимальний струм фотомодуля – 5,55А, відповідно потужність, що відбирається батареєю від фотомодуля буде дорівнює: 10,5 * 5,5 = 58Вт. Таким чином, фотомодуль використовується всього на 58%. Повністю заряджена батарея має напругу 12,7В, що дає тільки 12,7 * 5,55 = 70,5Вт потужності фотомодуля з 100, заявлених виробником.
Виробник змушений розробляти фотомодулі з високою напругою (бл. 18В) т.к. це напруга досягається тільки при максимальній освітленості фотомодуля і стандартній температурі. При хмарності і підвищенні температури напруга фотомодуля падає і, у разі відсутності запасу по напрузі, могло б падати нижче значень необхідних для заряду акумулятора.
Для вирішення вище зазначеної проблеми були розроблені зарядні пристрої з технологією стеження за точкою максимальної потужності (МТТР, Maximum power point tracking).
Суть технології полягає в тому, що контролер аналізує вольт-амперну характеристику фотомодуля в даних умовах (освітленість і ін.) І напруга акумуляторного блоку. Електроніка визначає максимальну потужність фотомодуля в конкретний момент часу і визначає оптимальне значення напруги, для забезпечення максимального струму заряду акумулятора.
Приміром, маємо акумулятор заряджений до 12В. Зарядний пристрій з технологією MPPT отримує від вищеописаного умовного фотомодуля 18В і 5,55А, знижує напругу до 12В і отримує зарядний струм 8,3А.Таким чином, фотомодуль використовується на всю заявлену потужність. Завдяки стеженню за максимальної миттєвої потужністю фотомодуля (яка, як відомо, залежить від освітленості, погодних та інших факторів) і враховуючи стан заряду батарей акумулятора, відбувається перетворення напруга / струм для оптимального режиму заряду і ефективності використання потужності фотомодуля.
Виграш використання даної технології (в порівнянні зі звичайними зарядними пристроями) становить від 20 до 45% за потужністю в зимовий і, близько 10-15% – у літній періоди експлуатації.
Таким чином, МРРТ, в першому наближенні – це високочастотний DC-DC перетворювач з інтелектуальною системою управління вихідного струму з керуванням по вхідному току і станом акумуляторної батареї.
Non ci sono prodotti per questo produttore.